Blog

poster-pazura2Bardzo nam było miło, że Cezary Pazura chciał również  z nami, z publicznością torontońską spędzić jeden ze swoich jubileuszowych wieczorów. A tych wieczorów na całym świecie było wiele, bo jublieusz 25-lecia pracy arystycznej zdaża sie tylko raz, więc okazja do świętowania wyjątkowa. Występy bardzo udane, bo i artyści zadowoleni i publiczność również.


A po występach.... jubilat ruszył w regały i na zakupy. Najczęściej, w czasie tych zakupów, myślał o swojej młodej żonie, a jak już nie mógł wytrzymać ze swoimi myślami i tęsknotą to dzwonił, słał maile i smsy, i niby tutaj w Toronto był, ale jakoby go wcale nie było, bo myśli jego zupełnie nie w Kanadzie były. Cezary Pazura, Paweł Małaszyński i Piotr Bałtroczyk ludzie pochłonięci swoimi telefonami i wiadomościami  z nich płynącymi. Czasami  wyglądało tak jakby byli podłaczeni do tych urzadzeń, aż strach pomyśleć co by było gdyby im zabrać telefony. Takie czasy –  telefoniczne.

A Jerzy Kryszak?  A Pan Jerzy pochłoniety nie telefonem, ale również uzależnienie powiązane jest z urzadzeniem elektrycznym – papierosem.
Było miło, sympatycznie i bardzo śmiesznie jak to z artystami bywa.

Jak zawsze byli za krótka, żeby się nimi nacieszyć, tym bardziej, ze Piotr Bałtroczyk nie domagał, jakieś katary, przeziębienia, więc radości z długich dyskusji nie było, bo dyskusji nie było. Może nastepnym razem będzie lepiej – z samopoczuciem, więc do następnego razu.

Otwieramy stronę i zaczynamy pisanie.

W tym miejscu znajdziecie relacje ze spotkań z artystami, którzy postanowili nas w Kanadzie odwiedzić i wystąpić tutaj.

Kto liczy na pikantne szczegóły z życia gwiazd na wyjazdach zagranicznych to odsyłam na stronę www.pudelek.pl , my raczej sensacji szukać nie będziemy, a relacjonować chcemy sympatyczne spotkania z sympatycznymi ludźmi.

Zapewne przeczytać będziecie mogli o niezliczonych wycieczkach przedstawicieli Pegaz Art Production i zaproszonych gości do Niagary i uroczego miasteczka z ogromna ilością winnic w Niagara on the Lake i jeszcze o... no właśnie każda wizyta obfituje w inne wydarzenia. Gości miłych i sympatycznych nam nie brakuje, ostatnio zabawialiśmy my ich a oni nas . W maju przyjechali m.in Szymon Bobrowski, Olga Boladz, Magdalena Boczarska i Rafal Królikowski, a już niedługo Cezary Pazura, jego goście no i będzie się działo...