Mobirise

Pegaz Art Production

same kulturalne odloty

Jesteśmy agencją impresaryjną, która na rynku kanadyjskim istnieje ponad 25 lat. Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność kulturalną w środowisku polonijnym.

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt przedstawień teatralnych, kabaretowych i koncertów. Wielokrotnie gościliśmy w Kanadzie największe gwiazdy polskiego kina i teatru. Odwiedzili nas m.in Krystyna Janda, Jan Kobuszewski, Janusz Gajos, Marek Kondrat, Jan Englert, Franciszek Pieczka, Jerzy Trela, Krzysztof Globisz, Agnieszka Osiecka. Poprzez stałą współpracę z teatrami z Polski prezentujemy również dokonania młodego pokolenia. Odwiedzili nas m.in . Paweł Małaszyński, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Rafał Królikowski, Szymon Bobrowski, Małgorzata Kożuchowska, Beata Scibakówna, Magdalena Boczarska.

Równie mocno jak w promocję polskiej sceny teatralnej Pegaz Art Production zaangażowany jest w promowanie sceny kabaretowej. Odwiedzają nas Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni, a także wielcy soliści: Zenon Laskowik, Cezary Pazura, Marcin Daniec.

Zorganizowaliśmy premierowe pokazy filmów: "Zemsta", „Superproducja”, „Dzien Świra”, „Edi” i wiele innych oraz kilka koncertów, takich grup jak m.in Rebublika, Manam, Czerwone Gitary.

Posiadamy także Księgarnię Pegaz, która uznawana jest za największą i najpopularniejszą polską księgarnię w Kanadzie. Co tydzień na półkach księgarń Pegaza – jest ich już kilka na terenie wielkiej aglomeracji Toronto – pojawiają się nowości wydawnicze z Polski i prasa importowana z Polski.

Nasze lokalizacje

Mobirise

Pegaz na Wisła Plaza

3621 Dixie Rd. unit # 16,
Mississauga
ON L4Y 4H3 

tel. (905) 238-9994 

Mobirise

Stoisko prasowe w Starsky 1

2040 Dundas St E,
Mississauga,
ON L4X 2X8 

Mobirise

Stoisko prasowe  w Starsky 2

3115 Dundas St W,
Mississauga,
ON L5L 3R8

tel. (905) 608-0400

Uprzejmie informujemy, że Księgarnia Pegaz nie przyjmuje zwrotów zakupionego towaru.


Oferujemy Państwu „store credit” lub wymianę pozycji w przypadku podwójnego zakupu książki w terminie nieprzekraczającym tygodnia od daty dokonania zakupu i wyłącznie przy okazaniu rachunku.


Zwrotowi i wymianie nie podlegają magazyny, czasopisma, znicze, dekoracje świąteczne, używane obuwie, bilety na koncerty, przedstawienia teatralne itp. wydarzenia, towar przeceniony oraz produkty sezonowe.

Adresy

Pegaz na Wisła Plaza
3621 Dixie Rd. unit # 16, Mississauga
ON L4Y 4H3

Stoisko prasowe w Starsky 1
2040 Dundas St E, Mississauga,
ON L4X 2X8

Pegaz w Starsky 2
3115 Dundas St W, Mississauga,
ON L5L 3R8

Telefony

Pegaz na Wisła Plaza
(905) 238-9994

Pegaz w Starsky 2
(905) 608-0400

E-mail

Księgarnia
pegazart@yahoo.com

Made with Mobirise software