Mobirise

Pegaz Art Production

same kulturalne odloty

Jesteśmy agencją impresaryjną, która na rynku kanadyjskim istnieje ponad 25 lat. Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność kulturalną w środowisku polonijnym.

Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt przedstawień teatralnych, kabaretowych i koncertów. Wielokrotnie gościliśmy w Kanadzie największe gwiazdy polskiego kina i teatru. Odwiedzili nas m.in Krystyna Janda, Jan Kobuszewski, Janusz Gajos, Marek Kondrat, Jan Englert, Franciszek Pieczka, Jerzy Trela, Krzysztof Globisz, Agnieszka Osiecka. Poprzez stałą współpracę z teatrami z Polski prezentujemy również dokonania młodego pokolenia. Odwiedzili nas m.in . Paweł Małaszyński, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Rafał Królikowski, Szymon Bobrowski, Małgorzata Kożuchowska, Beata Scibakówna, Magdalena Boczarska.

Równie mocno jak w promocję polskiej sceny teatralnej Pegaz Art Production zaangażowany jest w promowanie sceny kabaretowej. Odwiedzają nas Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni, a także wielcy soliści: Zenon Laskowik, Cezary Pazura, Marcin Daniec.

Zorganizowaliśmy premierowe pokazy filmów: "Zemsta", „Superproducja”, „Dzien Świra”, „Edi” i wiele innych oraz kilka koncertów, takich grup jak m.in Rebublika, Manam, Czerwone Gitary.

Posiadamy także Księgarnię Pegaz, która uznawana jest za największą i najpopularniejszą polską księgarnię w Kanadzie. Co tydzień na półkach księgarń Pegaza – jest ich już kilka na terenie wielkiej aglomeracji Toronto – pojawiają się nowości wydawnicze z Polski i prasa importowana z Polski.

Nasze lokalizacje

Mobirise

Pegaz na Wisła Plaza

3621 Dixie Rd. unit # 16,
Mississauga
ON L4Y 4H3 

tel. (905) 238-9994 

Mobirise

Stoisko prasowe w Starsky 1

2040 Dundas St E,
Mississauga,
ON L4X 2X8 

Mobirise

Stoisko prasowe  w Starsky 2

3115 Dundas St W,
Mississauga,
ON L5L 3R8

tel. (905) 608-0400

W związku z koniecznością wdrożenia rozwiązań systemowych w zakresie profilaktyki i zwalczania COVID-19 informujemy, że w księgarniach Pegaza obowiązuje nakaz noszenia maseczek. 

Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za utrudnienia! 

Adresy

Pegaz na Wisła Plaza
3621 Dixie Rd. unit # 16, Mississauga
ON L4Y 4H3

Stoisko prasowe w Starsky 1
2040 Dundas St E, Mississauga,
ON L4X 2X8

Pegaz w Starsky 2
3115 Dundas St W, Mississauga,
ON L5L 3R8

Telefony

Pegaz na Wisła Plaza
(905) 238-9994

Pegaz w Starsky 2
(905) 608-0400

E-mail

Księgarnia
pegazart@yahoo.com

The page was started with Mobirise